Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem

Góra Chrobrego - rekreacja latem i zimą

AtrakcjeLetnie KameryStoki na żywo  

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

Szkoła Narciarstwa i Snowboardu  MORski posiada licencję szkoleniową wydaną przez Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN od 2010 roku.

Drużyna naszych doświadczonych i wesołych instruktorów czeka właśnie na Ciebie. Jesteśmy tu po to, aby zapewnić Ci najlepsze metody nauczania. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Ważne dla nas jest to, aby nauka z nami, oprócz wspaniałych postępów narciarsko-snowboardowych, przynosiła Państwu oraz Państwa dzieciom satysfakcję, dobrą zabawę i przyjemność.

Sporty śnieżne są naszą pasją, naszym stylem życia i tym właśnie chcemy się z Państwem podzielić.

Na Górze Chrobrego dysponujemy wydzieloną strefą dla początkujących, którą obsługują dwa wyciągi orczykowe. Na Państwa pociechy czeka także Przedszkole Narciarskie.
Jesteśmy partnerem programu "Bezpieczny Stok" organizowanego przez stowarzyszenie Polskich Stacji Narciarskich i Turystycznych.

Zapraszamy do nauki z nami na stokach Góry Chrobrego!

 
Błąd ładowania zdjęcia Błąd ładowania zdjęcia Błąd ładowania zdjęcia